EKO reklamné stojany

4 položiek celkom

Cena

71122
171122

Značky

Zobrazených položiek: 4
BFL5XA4
€133,92 vrátane DPH
€111,60

BFL5XA4 Reklamný stojan EKO bambus s 5 policami na letáky, zložiteľný, formát rámčeka A4

Kód: BFL5XA4
BSDG
€94,56 vrátane DPH
€78,80

BSDG Reklamný EKO stojan s ukázateľom smeru. Výrobok z nového EKO radu stojanov

Kód: BSDG
BSP11A4
€85,51 vrátane DPH
€71,26

BSP11A4 Reklamný stojan EKO bambus s rámčekom, formát rámčeka A4. Novinka: výrobok z EKO radu stojanov.

Kód: BSP-11A4
FL6X Reklamní stojan EKO
€146,16 vrátane DPH
€121,80

FL6X Reklamný stojan EKO bambus s rámčekom, zložiteľný, formát rámčeka A4

Kód: EKO FL6X

Predstavujeme Vám nové moderné reklamné stojany z bambusového dreva. Reklamné stojany sú potrebné a hojne využívané. Bez vhodne umiestnenej reklamy a informačných letákov si dnes predaj niektorých výrobkov nevieme predstaviť. Zákazníci vnímajú nie len vizuálnu časť reklamy, vidí svojho dodávateľa komplexne. Moderná obchodná spoločnosť sa chová ekologicky a zbytočne nepoužíva plasty, už svojou prezentáciou svojim zákazníkom oznamuje, že ide s dobou. Preto je vhodné sa na ekológii zamerať už pri prezentovaní svojich výrobkov a zaujať tak svojich zákazníkov.

V našej ponuke môžete novo zakúpiť stojany z bambusového dreva – ekologické, odolné a estetické. Ich vysoká kvalita skrýva možnosť použitia pre každý účel v menšej alebo väčšej spoločnosti.

K dispozícii sú stojany ideálne na letáky, na menu, stojany s ukázateľom smeru. Môžu mať jeden rámček alebo viacero. Všetky bambusové stojany majú nastaviteľnú výšku. Stojany na väčší počet letákov sú navyše zložiteľné, tým pádom ich kedykoľvek môžete zložiť a kdekoľvek preniesť.

Všetky tieto stojany sú veľmi odolné – bambus patrí k najtvrdším materiálom na Zemi, používa sa k výrobe nábytkov, dekorácií interiérov apod. Je veľmi estetický a stojany z nich vyrobené priťahujú pozornosť svojho okolí a umocní Vašu prestíž.