EKO reklamné stojany

4 položiek celkom

Cena

89133
189133

Značky

Zobrazených položiek: 4
BFL5XA4
€148,06 vrátane DPH
€122,36

BFL5XA4 Reklamný stojan EKO bambus s 5 policami na letáky, zložiteľný, formát rámčeka A4

Kód: BFL5XA4
BSDG
€126,49 vrátane DPH
€104,54

BSDG Reklamný EKO stojan s ukázateľom smeru. Výrobok z nového EKO radu stojanov

Kód: BSDG
BSP11A4
€108,32 vrátane DPH
€89,52

BSP11A4 Reklamný stojan EKO bambus s rámčekom, formát rámčeka A4. Novinka: výrobok z EKO radu stojanov.

Kód: BSP-11A4
FL6X Reklamní stojan EKO
€160,69 vrátane DPH
€132,80

FL6X Reklamný stojan EKO bambus s rámčekom, zložiteľný, formát rámčeka A4

Kód: EKO FL6X

Predstavujeme Vám nové moderné reklamné stojany z bambusového dreva. Reklamné stojany sú potrebné a hojne využívané. Bez vhodne umiestnenej reklamy a informačných letákov si dnes predaj niektorých výrobkov nevieme predstaviť. Zákazníci vnímajú nie len vizuálnu časť reklamy, vidí svojho dodávateľa komplexne. Moderná obchodná spoločnosť sa chová ekologicky a zbytočne nepoužíva plasty, už svojou prezentáciou svojim zákazníkom oznamuje, že ide s dobou. Preto je vhodné sa na ekológii zamerať už pri prezentovaní svojich výrobkov a zaujať tak svojich zákazníkov.

V našej ponuke môžete novo zakúpiť stojany z bambusového dreva – ekologické, odolné a estetické. Ich vysoká kvalita skrýva možnosť použitia pre každý účel v menšej alebo väčšej spoločnosti.

K dispozícii sú stojany ideálne na letáky, na menu, stojany s ukázateľom smeru. Môžu mať jeden rámček alebo viacero. Všetky bambusové stojany majú nastaviteľnú výšku. Stojany na väčší počet letákov sú navyše zložiteľné, tým pádom ich kedykoľvek môžete zložiť a kdekoľvek preniesť.

Všetky tieto stojany sú veľmi odolné – bambus patrí k najtvrdším materiálom na Zemi, používa sa k výrobe nábytkov, dekorácií interiérov apod. Je veľmi estetický a stojany z nich vyrobené priťahujú pozornosť svojho okolí a umocní Vašu prestíž.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie